Social media virtuoos (vrijwilliger)

Stichting iQ+ zet zich als deskundige en samenwerkende partner in voor hoogbegaafde kinderen, jongeren, volwassenen en senioren. De stichting is in 2017 opgericht en voortgekomen uit een denktank van ouders van hoogbegaafde kinderen. Inmiddels is stichting iQ+ zowel regionaal als landelijk gezien een volwaardig en deskundig partner voor ouders, onderwijsinstellingen en overheden op het gebied van hoogbegaafdheid.

De kern van de activiteiten is:
 • inspireren & samenwerken
 • informatie verzamelen & delen
 • onderzoeken & ontwikkelen
 • verbinden van professionals & geïnteresseerden

Stichting iQ+ staat midden in de samenleving en we zoeken daarom steeds weer de verbinding en samenwerking met (lokale) organisaties die zich bezighouden en/of inzetten voor onze doelgroep. Onze ervaring is dat hoe groter het netwerk hoe meer we voor hen kunnen betekenen. Niet alleen direct door onze activiteiten, maar ook indirect door samen te werken en hierdoor kennis over hoogbegaafdheid als een olievlek te verspreiden.

Wij willen onze activiteiten kenbaar maken, onder meer door het gebruik van Social Media. Hiervoor zijn we op zoek naar een:

Social Media Virtuoos (vrijwillig)

In deze rol ondersteun je stichting iQ+ in het vergroten van de zichtbaarheid van niet alleen de stichting, maar ook alle hieraan gelieerde activiteiten en updates. Je creëert content en beheert de planning van uitingen op onze social media kanalen. Daarnaast denk je mee in de branding van de stichting en met jouw scherpe analytische oog bepaal je ook de impact op het bereik. Dit alles doe je in lijn met de doelstellingen van de stichting en in samenwerking met het team van actieve, betrokken en enthousiaste vrijwilligers. Je zult binnen deze groep veel samenwerken met de project- en regiocoördinatoren, directeur en HR.

Ben jij op zoek naar een plek waar je blijk kunt geven van maatschappelijke betrokkenheid? Niet uit carrièreoverwegingen, maar omdat je graag van betekenis bent voor anderen? Spreekt het je aan om mee te bouwen aan een jonge organisatie met veel groeipotentieel? Dan is dit je kans!

Wij zoeken iemand die:
 • affiniteit heeft met de doelgroep;
 • ervaring heeft met het creëren, plannen en plaatsen van social content;
 • zowel een doener als verbinder is;
 • vanzelfsprekend kan werken met de diverse social media kanalen.
Wat bieden we:
 • Ruimte voor eigen inbreng en ideeën;
 • Flexibiliteit in het indelen van jouw beschikbare uren;
 • Een warm team van vrijwilligers die elkaar helpen en met elkaar bouwen aan de verdere groei en toekomstbestendigheid van stichting iQ+;
 • We organiseren twee keer per jaar een vrijwilligersbijeenkomst om onze vrijwilligers in het zonnetje te zetten;
 • Een groot netwerk binnen de ‘HB’ wereld;
 • De mogelijkheden om je binnen de ‘HB’ wereld verder te ontwikkelen middels onze uitgebreide kennisbank;
 • De mogelijkheid om het verschil te maken voor anderen door het inzetten van jouw kwaliteiten.
Wat is verder handig voor jou om te weten:
 • De gewenste beschikbaarheid in uren bepalen we in overleg met elkaar (verwachting 2-4 uur per week);
 • Je kunt je werkzaamheden dankzij onze IT omgeving primair vanuit huis doen.

Ben je enthousiast geworden om samen met ons het verschil te gaan maken?

Dan komen we graag met jou in contact. Stuur je cv en motivatie op naar marleen@stichtingiqplus.nl en dan zullen we contact met je opnemen voor het inplannen van een kennismaking. We zien uit naar je reactie!

Delen mag!
Twitter
Visit Us
LinkedIn
Share

Laat een Reactie achter