Activiteitenkalender
Op deze kalender kan je alle activiteiten zowel, landelijk als regionaal, vinden die interessant kunnen zijn voor hoogbegaafde kinderen, ouders en/of andere geïnteresseerden. De evenementen worden door stichting iQ+ of door derden georganiseerd. Bij de evenementen van derden staat een link naar de organisator. Neem voor vragen contact met hen op. Stichting iQ+ is niet verantwoordelijk voor de activiteiten die door derden zijn georganiseerd.
Stichting iQ+ organiseert onder andere de volgende activiteiten :
- Dit evenement is voorbij.
Noord-Brabant – Workshop Uit je hoofd, in je lijf
31 oktober 2021 - 10:00 - 12:30
€25Twee activiteiten op één ochtend!
Caroline Sosnak van ‘Prikkels in de praktijk’ gaat jullie meenemen tijdens de workshop ‘Uit je hoofd, in je lijf’.
Om 10.00 uur zal zij met max. 6 kinderen (6-12 jaar) een interactieve workshop verzorgen over emoties en luisteren naar je lijf, terwijl de ouders elkaar leren kennen onder het genot van een kopje koffie/thee.
Om 11.00 uur zal ze met max. 5 volwassenen aan de slag gaan over omgaan met stress in verhouding tot je lijf, terwijl de kinderen (onder toezicht) een spelletje spelen of lekker chillen.
Aanmelden kan voor één of beide workshops.
De kosten voor Pharos-leden zijn €10,- p.p. (voor niet leden is het €25,- p.p.)
Interesse? Meld je dan aan door hier te mailen o.v.v. je naam en/of naam kind en lidnummer.
Na aanmelding ontvang je een bevestiging met daarin meer informatie.
Locatie is niet rolstoeltoegankelijk.