Activiteitenkalender
Op deze kalender kan je alle activiteiten zowel, landelijk als regionaal, vinden die interessant kunnen zijn voor hoogbegaafde kinderen, ouders en/of andere geïnteresseerden. De evenementen worden door stichting iQ+ of door derden georganiseerd. Bij de evenementen van derden staat een link naar de organisator. Neem voor vragen contact met hen op. Stichting iQ+ is niet verantwoordelijk voor de activiteiten die door derden zijn georganiseerd.
Stichting iQ+ organiseert onder andere de volgende activiteiten :
![Laden Evenementen](https://www.stichtingiqplus.nl/wp-content/plugins/the-events-calendar/src/resources/images/tribe-loading.gif)
- Dit evenement is voorbij.
Noord-Brabant – Geocaching ~ peersmiddag
29 april 2022 - 13:30 - 16:30
Free![](https://www.stichtingiqplus.nl/wp-content/uploads/2022/04/LogoPraktijkJongGeleerd.png)
GEOCACHING in de meivakantie:
Als je je afvraagt wat geocaching is, je graag buiten bent, van speurtochten en puzzeltochten houdt…. dan moet je beslist meegaan!
Deze peers-activiteit is een kennismaking met het wereldwijde geocachen. Zodra je je aanmeldt, zal ik doorgeven waar in de Dennendijksebossen van Asten we verzamelen en wat je zelf mee dient te nemen.
Er is geen leeftijdsgrens, maar wel de bedoeling dat er een ouder meeloopt.
Sluit je aan bij ‘s werelds grootste schattenjacht!
Aanmelden kan hier