Nieuwe penningmeester: Claudia de Jong

Met veel enthousiasme kunnen we jullie vertellen dat we een nieuwe penningmeester hebben.
Claudia de Jong gaat deze taak op zich nemen en komt per heden ons bestuur versterken! Claudia was al binnen de stichting actief als Coördinator Project Thuiszitter.

Claudia is moeder van drie kinderen, waarvan er één dubbel bijzonder is. Als ervaringsdeskundige zet zij haar kennis in om voor thuiszitters in de basisschoolleeftijd een programma op te zetten ter overbrugging naar een passende onderwijsplek. Meer over dit geweldige project kun je lezen in onze volgende nieuwsbrief. Zij blijft dit project coördineren naast haar nieuwe functie binnen het bestuur. Wij heten Claudia van harte welkom en wensen haar veel succes als penningmeester!

claudia de jong

Delen mag!
Twitter
Visit Us
LinkedIn
Share

Laat een Reactie achter