Activiteitenkalender
Op deze kalender kan je alle activiteiten zowel, landelijk als regionaal, vinden die interessant kunnen zijn voor hoogbegaafde kinderen, ouders en/of andere geïnteresseerden. De evenementen worden door stichting iQ+ of door derden georganiseerd. Bij de evenementen van derden staat een link naar de organisator. Neem voor vragen contact met hen op. Stichting iQ+ is niet verantwoordelijk voor de activiteiten die door derden zijn georganiseerd.
Stichting iQ+ organiseert onder andere de volgende activiteiten :

- Dit evenement is voorbij.
Zuid-Holland / LeesiQlub+ Een heel kleine geschiedenis van bijna alles
26 september 2020 - 13:00 - 14:00

Een heel kleine geschiedenis van bijna alles
Ga je mee op een ontdekkingsreis van het begin van het heelal helemaal naar ons zonnestelsel? En wil je weten hoe groot het heelal is? Wat de Big Bang is? Uit welke planeten ons zonnestelsel bestaat? En waarom de aarde eigenlijk zo bijzonder is? Dan is deze Lees iQlub+ precies voor jou!
Met behulp van ‘een heel kleine geschiedenis van bijna alles’ van Bill Bryson maken we deze middag kennis met ons universum en de sterren en planeten. Natuurlijk met veel knotsgekke feiten en weetjes!
LeesiQlub+ is een leesclub voor (hoogbegaafde) kinderen in de basisschoolleeftijd.
Adviesleeftijd: Vanaf groep 5.
Bibliotheek Westland, Van Rijnstraat 28 De Lier