Profile
Slimpuls valt onder de professionals out of the box. Er is heel veel expertise ontwikkeld, maar naar onze zin vaak een beetje te dicht op de gebaande paden. Wij doen het vaak net een beetje anders, waardoor we naadloos aansluiten op de cliënt. Veel van onze cliënten hebben al vele vormen van ‘hulp’ gehad. Een 16 jarige die al vanaf zijn zesde hulpverlening kreeg (en meerdere diagnoses): “Jij bent de eerste waar ik niet onderuit kom”.
Hoewel wij ook IQ onderzoek doen als het echt nodig is, maken wij liever gebruik van het door ons ontwikkelde Kindconsult (wij gebruiken en ontwikkelen dat al vanaf 2002). Dat levert namelijk een nauwkeurig beeld op van wat het kind nodig heeft. Of het hoogbegaafd is kun je in combinatie met het Zijnsluik van Excentra toch wel inschatten.
Wij werken niet alleen samen met ouders en school, maar ook met het kind zelf. Wij zien het kind als de beste aanjager van zijn eigen ontwikkeling, maar die kracht moet wel worden gemobiliseerd.
Map
Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.
Sorry, unable to load the Maps API.