Activiteitenkalender
Op deze kalender kan je alle activiteiten zowel, landelijk als regionaal, vinden die interessant kunnen zijn voor hoogbegaafde kinderen, ouders en/of andere geïnteresseerden. De evenementen worden door stichting iQ+ of door derden georganiseerd. Bij de evenementen van derden staat een link naar de organisator. Neem voor vragen contact met hen op. Stichting iQ+ is niet verantwoordelijk voor de activiteiten die door derden zijn georganiseerd.
Stichting iQ+ organiseert onder andere de volgende activiteiten :

- Dit evenement is voorbij.
Noord-Brabant – HB-Kwartier – Borrel
31 oktober 2024 - 19:30

HB-Kwartier – Ontmoetingsplek voor hoogbegaafde volwassenen.
Herken jij je in de kenmerken van hoogbegaafdheid?
Lijkt het je fijn om in een positieve omgeving gelijkgestemden te ontmoeten, ervaringen te delen, herkennning of steun te vinden?
Deze avond gaan we informeel borrelen bij Markt 8 in Asten.
Deze activiteit wordt georganiseerd in samenwerking met het HB-Kwartier -ontmoetingsplek voor hoogbegaafde volwassenen- en zal op regelmatige basis gaan terugkeren
Aanmelden kan hier